
.
UMARLI Z FACEBOOKA
Nie wiem co robić
z umarłymi którzy
zostają jak żywi
Usuwać
niczym niepotrzebny plik
drży palec wskazujący
nad czarną wyrocznią
klawiatury
Więc ciągle ich trzymam
przy sobie
algorytmy przypominają
o ich urodzinach
albo sugerują żeby zapraszać
na wydarzenia
z życia
Może ich zatrzymałem
w drodze gdzieś pomiędzy
światami
i czekają na mnie
u wrót wirtualnej
doliny
.
Marcin Hałaś
Zostawcie umarłych umarłym