.

UMARLI Z FACEBOOKA


Nie wiem co robić
z umarłymi którzy
zostają jak żywi

Usuwać
niczym niepotrzebny plik
drży palec wskazujący
nad czarną wyrocznią
klawiatury

Więc ciągle ich trzymam
przy sobie
algorytmy przypominają
o ich urodzinach
albo sugerują żeby zapraszać
na wydarzenia
z życia

Może ich zatrzymałem
w drodze gdzieś pomiędzy
światami

i czekają na mnie
u wrót wirtualnej
doliny

.

Marcin Hałaś

7
1

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *