.

NIEBO

.

A kiedy przyjdę
wreszcie do nieba,
kto będzie siedział
po prawicy
Baranka:

karol wojtyła
czy marcel levebvre?

A może che guevara
paląc cygaro
powie: żadnego nieba

nie ma

Marcin Hałaś

4
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *